Search
Close this search box.

Praktyki naszych uczniów we Włoszech w ramach programu Erasmus+

Wraz z dniem 08.04.2024 roku rozpoczęła się praktyka zagraniczna uczniów naszej szkoły dzięki współpracy w ramach programu ERASMUS+, której organizatorem jest konsorcjum EDU-IT,  w którego skład wchodzi również nasza szkoła.  

    Kolejnymi uczeniami, którzy otrzymali taką szansę, są Jakub Motyka i Martyna Nieckarz aktualnie będący we Włoszech w mieście Brescia na 2-tygodniowych praktykach. Jakub jest uczniem klasy 4Ti i ma praktyki w firmie Siti Internet Brescia – Produzioni di video, a Martyna będąca uczennicą klasy 3tbh, jako technik hotelarz, pracuje w B&B hotel Brescia.

    Praktyki zagraniczne odbywane przez uczniów dzięki programowi Erasmus+, są nie tylko okazją do zdobycia dodatkowej wiedzy i nabycia doświadczenia w zawodzie –  są także możliwością poznania innych krajów, ich kultury, czy też są źródłem pięknych wspomnień.

Scroll to Top