Search
Close this search box.

Praktyki naszych uczennic na Cyprze w ramach programu Erasmus+

Wraz z dniem 08.04.2024 roku rozpoczęła się praktyka zagraniczna uczniów naszej szkoły dzięki współpracy w ramach programu ERASMUS+, której organizatorem jest konsorcjum EDU-IT, w którego skład wchodzi również nasza szkoła. 

Kolejnymi uczennicami, które otrzymały taką szansę, są Emilia Pachołek oraz Julia Wawrzoszek aktualnie będące na Cyprze w Limassol na 2-tygodniowych praktykach. Są one uczennicami klasy 3Te, jako ekonomistki, odbywają praktyki w firmie P.C.M.C. AUDIT LTD będącej partnerem programu Erasmus+.

Praktyki zagraniczne odbywane przez uczniów dzięki programowi Erasmus+, są nie tylko okazją do zdobycia dodatkowej wiedzy i nabycia doświadczenia w zawodzie – są także możliwością poznania innych krajów, ich kultury, czy też są źródłem pięknych wspomnień.

Scroll to Top